« Teenused / 3D-skaneerimine

3D-skaneerimine: päris maailm digitaalseks

Meie kogenud meeskonnal on pikaajaline kogemus erinevate tööstuste, transpordivahendite, hoonete skaneerimisel ning lisaks on kasutatud meie võimekusi mitmetes Eesti filmides.

3D-skaneerimine

3D-laserskanner on mitmekülgne tööriist, mis leiab rakendust paljudes valdkondades, tänu oma võimele luua täpseid ja detailseid 3D-punktipilvi erinevatest objektidest ja keskkondadest. Mõned peamised kasutusvõimalused:

  1. Ehitus ja Arhitektuur: 3D-laserskanner on hindamatu tööriist arhitektidele ja ehitusinseneridele, võimaldades neil luua täpseid 3D-mudeleid hoonetest ja rajatistest. See on eriti kasulik renoveerimisprojektide ja ajalooliste hoonete dokumenteerimisel, kus originaaljooniste puudumisel või ebatäpsusel on oluline roll.

  2. Tööstusdisain ja Tootmine: Tööstusdisainerid ja tootmisinsenerid kasutavad 3D-laserskannerit, et digitaliseerida keerukaid masinaosi ja komponente. See võimaldab meil kiiresti luua CAD-mudeleid olemasolevatest osadest, hõlbustades kohandatud osade disainimist ja tootmist.

  3. Inseneriteadus ja Infrastruktuur: Insenerid kasutavad 3D-laserskannerit suurte infrastruktuuriobjektide, nagu sillad, tammid ja tööstusrajatised, seisukorra hindamiseks ja jälgimiseks. See aitab tuvastada potentsiaalseid probleeme ja vajadusi hooldustöödeks.

3D-laserskanneri kasutamine nendes ja paljudes teistes valdkondades mitte ainult ei suurenda töö efektiivsust ja täpsust, vaid avab ka uusi võimalusi innovatsiooniks ja loovuseks.

Webshare

Faro Webshare on pilvepõhine platvorm, mis on loodud selleks, et hõlbustada 3D-skaneerimisandmete jagamist ja haldamist. See võimaldab kasutajatel kiiresti ja turvaliselt jagada üksikasjalikke skaneeringuid, muutes koostöö erinevate meeskondade ja osapoolte vahel lihtsamaks ja tõhusamaks.

Lihtne Ligipääs ja Jagamine 

Faro Webshare võimaldab kasutajatel jagada 3D-skaneeringuid veebipõhiselt, andes ligipääsu vajalikele andmetele igal ajal ja igas kohas. See teeb koostöö erinevate osapooltega, nagu klientide, töövõtjate ja projektimeeskondadega, mugavaks ja kiireks.

Kõrge Turvalisus

 Andmete turvalisus on Faro Webshare'i puhul esmatähtis. Platvorm kasutab täiustatud turvameetmeid, et tagada andmete kaitse ja konfidentsiaalsus, andes kasutajatele kindlustunde, et nende jagatud teave on turvaliselt kaitstud.

Intuitiivne Kasutajaliides

 Faro Webshare on loodud kasutajasõbralikuks, võimaldades lihtsat navigeerimist ja andmete haldamist. Kasutajad saavad hõlpsasti üles laadida, vaadata ja analüüsida 3D-skaneeringuid, ilma et oleks vaja spetsiaalset tarkvara või tehnilisi teadmisi.

Koostöö ja Tagasiside

 Platvorm toetab meeskondadevahelist koostööd, võimaldades kasutajatel lisada märkmeid ja kommentaare otse 3D-skaneeringutele. See funktsioon muudab projekti üksikasjade arutamise ja tagasiside andmise lihtsaks ja tõhusaks.

Näidistööd

Tutvu meie näidistööde ja Webshare võimalustega järgneval lingil: Webshare

Faro Focus S70

Faro Focus S70 on kõrgelt hinnatud 3D-laserskanner, mis on tuntud oma erakordse täpsuse, usaldusväärsuse ja kasutusmugavuse poolest. See seade on loodud selleks, et pakkuda professionaalsetele kasutajatele kõige nõudlikumates keskkondades täpseid mõõtmistulemusi.

Faro Focus S70 suudab mõõdistada objekte kuni 70 meetri kauguselt, pakkudes samal ajal suurepärast detailitihedust ja mõõtmistäpsust. See teeb sellest ideaalse vahendi keerukate ja suurte objektide, nagu tööstusrajatised ja ajaloolised hooned, skaneerimiseks.

Teised teenused

Masinaehitus

Meie peamiseks tegevuseks on masinaehitusliku projekteerimisteenuse pakkumine, kus teostame erinevatele masinate ja seadmete insener- tehnilisi lahendusi ja projekteerimist.

Loe lähemalt

Tootearendus ja prototüüpimine

Tegeleme nii uute toodete väljatöötamisega kui ka olemasolevate toodete täiustamisega vastavalt kliendi ja turu ootustele.

Loe lähemalt

Konsultatsioonid

Vastavalt kliendi vajadusele saame olla abiks täiendavate staatiliste ja dünaamiliste analüüside (FEM) läbiviimisega, projektijuhtimise ning tehnilise nõustamisega.

Loe lähemalt

Tarkvaraarendus

Teenus on suunatud mehaanikainseneri tööprotsesside optimeerimisele, kasutades selleks Autodesk Inventor API, iLogic ja Vault serveri võimalusi

Loe lähemalt

VESTLEME LÄHEMALT

Kui sul on projekt või idee, millele soovid teostust ning soovid meiega seda arutada, siis võta meiega ühendust ning aitame kindlasti kaasa mõelda.