« Teenused / Tootearendus

Tootearendus: Ideest lahenduse ja teostuseni

Meie kogenud meeskond aitab vormistada teie visiooni valmistooteks. Lähtudes esialgsest visioonist ning võttes arvesse tootmise eripärasid, kasutuskeskkonda, ergonoomikat ning disaini ja teisi rakenduvaid nõudeid.

Tootearendus

Insero OÜ-s ühendame tehnilise tootearenduse protsessis tipptasemel tehnoloogia ja sügava inseneriteadmise. Meie eesmärk on luua tooteid, mis ei ole mitte ainult uuenduslikud, vaid ka praktilised ja kasutajasõbralikud. Meie spetsialistide meeskond keskendub igas arendusetapis detailidele, alates idee kontseptsioonist kuni lõpliku tooteni.

Olee osalenud mitmetes erinvates tootearenduse projektides erinevates valdkondades:

– Kosmosekaamerate mehaanikalahendused
– Korpuste disain elektroonikaseadmetele
– Taastusravi lahendused
– Kergliikluse transpordivahendid
– Ergonoomikatooted

Kasutajakeskne disain

Insero OÜ-s on kasutajakeskne arendusprotsess meie toote- ja seadmearenduse tuum. Meie filosoofia on lihtne: tooted peavad olema loodud inimeste jaoks, kes neid kasutavad. See tähendab, et me keskendume sügavalt kasutajate vajadustele, eelistustele ja käitumisele, et luua lahendusi, mis mitte ainult ei vasta, vaid ületavad nende ootusi.

Usume, et kasutajakeskne arendus on võti innovaatiliste toodete loomisel, mis ei ainult ei lahenda reaalseid probleeme, vaid pakuvad ka intuitiivset ja rahuldustpakkuvat kasutuskogemust. Meie eesmärk on luua tooteid, mis ei ole ainult tehniliselt täiuslikud, vaid ka emotsionaalselt kõnetavad, luues seeläbi tugeva sideme kasutaja ja toote vahel.

Prototüüpimine

Insero OÜ prototüüpimise teenus on mõeldud selleks, et tuua teie ideed ellu. Meie prototüüpimisprotsess võimaldab kiiret ja tõhusat ideede testimist, andes meile võimaluse teha vajalikke kohandusi enne lõplikku tootmist. Me kasutame tipptasemel prototüüpimise tehnoloogiaid, nagu 3D-printimine ja CNC-töötlemine, et luua täpseid ja kvaliteetseid prototüüpe. See kiire iteratsiooniprotsess tagab, et saame pakkuda tooteid, mis vastavad täielikult teie ootustele ja turunõudmistele.

Prototüpide loomiseks ja testimiseks kasutame:

  • 3D-printimist;
  • CNC-töötlust;
  • silikoonvormimist;
  • virtuaalreaalsust.

Teised teenused

Masinaehitus

Meie peamiseks tegevuseks on masinaehitusliku projekteerimisteenuse pakkumine, kus teostame erinevatele masinate ja seadmete insener- tehnilisi lahendusi ja projekteerimist.

Loe lähemalt

3D-skaneerimine

Laserskaneerimise ehk 3D mõõdistamise abil on võimalik luua keskkonnast või objektidest täpne ruumiline punktipilv. Tulemust saab kasutada olemasolevate hoonete ja seadmete kaardistamiseks ning analüüsimiseks erinevates valdkondades.

Loe lähemalt

Konsultatsioonid

Vastavalt kliendi vajadusele saame olla abiks täiendavate staatiliste ja dünaamiliste analüüside (FEM) läbiviimisega, projektijuhtimise ning tehnilise nõustamisega.

Loe lähemalt

Tarkvaraarendus

Teenus on suunatud mehaanikainseneri tööprotsesside optimeerimisele, kasutades selleks Autodesk Inventor API, iLogic ja Vault serveri võimalusi

Loe lähemalt

VESTLEME LÄHEMALT

Kui sul on projekt või idee, millele soovid teostust ning soovid meiega seda arutada, siis võta meiega ühendust ning aitame kindlasti kaasa mõelda.